دستاوردهای دفاعی

خطا
  • JUser: :_بارگذاری :نمی توان کاربر را با این شناسه بارگذاری کرد: 298

اولین همایش فعالان روابط عمومی سازمان صنایع هوافضا برگزار شد

مدیرکل روابط عمومی وزارت دفاع در جمع مدیران روابط عمومی ساهف ویژگی های شخصیتی، سازمانی و تخصصی را سه عامل مهم در موفقیت متولیان روابط عمومی دانست.

به گزارش روابط عمومی سازمان صنایع هوافضا، سرهنگ داود عبدی در همایش مدیران روابط عمومی با بیان ویژگی های مدیران روابط عمومی، هنر، علم و عمل را سه عنصر مهم از خصائص متصدیان حوزه روابط عمومی خواند و افزود: مدیر روابط عمومی می بایست دارای قدرت انتقال پیام به مخاطب از طرق متعدد باشد.

وی خوب شنیدن، خوب گفتن، خوب نوشتن را از عوامل موثر در اجرای مأموریت های متصدیان روابط عمومی خواند و اظهار داشت:  برای توفیق در مقوله روابط عمومی باید به تخصص های مربوط به این حوزه تسلط کامل پیدا کرد.

سرهنگ عبدی در بخش دیگری از سخنان خود، روابط عمومی را دارای تفاوت های متعددی با تبلیغات دانست و روابط عمومی را برخلاف تبلیغات، دارای ارتباط دوسویه برشمرد.

وی سایت دفاع نیوز را متجلی فعالیت های مجموعه سازمان های وزارت دفاع خواند و تقویت، به روز رسانی و سرعت در انتقال اخبار از را جهت بارگزاری در سایت دفاع نیوز خواستار شد.

وی نمایه دفاع را بیانگر فعالیت های راهبردی و دفاعی وزارت خواند و از این نشریه به عنوان فرصتی جهت تنویر افکار مخاطبین توسط روابط عمومی نام برد.

وی کار روابط عمومی نیروهای مسلح را دارای شرایط خاصی دانست که مطابق با این شرایط و ویژگی ها می بایست روابط عمومی های نیروهای مسلح به انجام مأموریت پرداخته و حوزه وظایف خود را به خوبی بشناسند.

سرهنگ عبدی روابط عمومی را دومین جایگاه مطلع از مسائل پس از مدیر مجموعه دانست و گفت: پاسخگویی به مسائل از وظایف ذاتی روابط عمومی است.

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

سازمان های وزارت دفاع

www.ahoorae.com

آمار بازدید کنندگان به صورت مخفی

امروز82
دیروز142
این هفته574
این ماه2564
مجموع135726

آی پی بازدیدکنندگان : 54.198.147.221
Unknown ? Unknown Fri 21 Jul 2017 17:03