دستاوردهای دفاعی

خطا
  • JUser: :_بارگذاری :نمی توان کاربر را با این شناسه بارگذاری کرد: 298

اعلام رضایت وزیر دفاع از عملکرد عقیدتی سیاسی سازمان صنایع هوافضا

گزارش فعالیت‌های عقیدتی‌ سیاسی سازمان صنایع هوافضا در سال 92 و سه ماهه اول سال 93 ‌توسط رئیس اداره عقیدتی سیاسی ‌و سردار فرحی رئیس ‌سازمان صنایع هوافضا در حضور مقام عالی وزارت ارائه شد.

به گزارش روابط عمومي سازمان صنايع هوافضا، در این جلسه که رئیس سازمان عقیدتی سیاسی وزارت دفاع، معاونین وی، جانشین و معاونین وزیر دفاع نیز حضور داشتند، عملکرد یکساله عقیدتی سیاسی سازمان صنایع هوافضا در چهار حوزه روابط عمومی و فرهنگی، تربیت و آموزش، نظارت و ارزیابی مکتبی و حوزه سیاسی ارائه شد.

وزیر دفاع با استماع گزارش سالانه، با تقدیر و تشکر و اعلام رضایت از زحمات و تلاش‌های انجام شده در سازمان هوافضا خواستار توجه جدی به مقوله‌های فرهنگی در سال اقتصاد و فرهنگ با عزم ملی و مدیریت جهادی شد.

حجت الاسلام والمسلمین صفاران رئیس اداره عقیدتی سیاسی سازمان صنایع هوافضا با اشاره به طراحی برنامه‌های نوین فرهنگی در سال 1393 گفت: بسط و گسترش فعالیت‌های فرهنگی، با عنوان طرح حیات طیبه ویژه خانواده کارکنان، با موضوعات روزآمدی همچون سبک زندگی اسلامی ایرانی، آئین همسرداری و افزایش آگاهی رسانه ای بر اساس یک برنامه ریزی منسجم، کارشناسی شده و میدانی در 7 نقطه تهران بزرگ و با استفاده از ظرفیت هایی همچون، مراکز آموزش و پرورش، سازمان اوقاف و امور خیریه، شهرداری تهران و دانشگاه ها تدوین شده و آماده اجرست.

گزارش جامع سال 92 سازمان هوافضا در معاونت آموزش در 10 محور، معاونت سیاسی در 10 محور، معاونت روابط عمومی و فرهنگی در 46 محور و معاونت نظارت و ارزشیابی مکتبی در 5  محور ارائه شد.

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

سازمان های وزارت دفاع

www.ahoorae.com

آمار بازدید کنندگان به صورت مخفی

امروز82
دیروز142
این هفته574
این ماه2564
مجموع135726

آی پی بازدیدکنندگان : 54.198.147.221
Unknown ? Unknown Fri 21 Jul 2017 17:04