دستاوردهای دفاعی

خطا
  • JUser: :_بارگذاری :نمی توان کاربر را با این شناسه بارگذاری کرد: 298

مردمی بودن؛ ویژگی نخست طرح حضرت معصومه(س) است

به منظور ایجاد مشارکت خواهران شاغل و همسران کارکنان در برنامه‌های فرهنگي سازمان صنایع هوافضا، نخستين نشست طرح فراگير حضرت معصومه(س) به میزبانی عقيدتي سياسي گروه صنايع ثامن الائمه(ع) و با حضور 114 نفر از اعضاي اين طرح در فرهنگسراي مصباح شهرك امام خميني(ره) برگزار شد.

به گزارش روابط عمومي سازمان صنايع هوافضا، سردار ناصر دهقانی معاون تبلیغات و روابط عمومی وزارت دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح ضمن تقدیر و تشکر از حضور با شکوه بانوان و اثرگذاری ماندگار این اجتماعات؛ شاکله طرح حضرت معصومه(س‌) را مردمی بودن آن دانست و گفت: در هر رده‌اي شورايي از بانوان فرهيخته تشكيل مي‌شود و هر شورا بر فعاليت فرهنگي شبكه خود نظارت فكري دارد.

وی افزود: هر فرد اين شبكه درصدد است تا با اثرگذاري بر محيط اجتماعي خود در راستاي تغيير نگاه و رفتار فرهنگي همچون سبك زندگي، بصيرت افزايي، براساس نگاه راهبردی رهبري، وظيفه ي  فرهنگي خود را انجام دهد.

سردار دهقانی با خرسندي از پيشرفت تحسين برانگيز این طرح در سطح خانواده ي بزرگ سازمان صنايع هوافضا، گفت: اميد آنكه سازمان هوافضا، با ظرفيت پيش بيني شده 7000 نفري خود، به عنوان سازماني الگو و اسوه، شايستگي عهده داري ارزش فرهنگي خود را با موفقيت در سازمان هاي فرهنگي كشور، ايفا كند.

رئيس اداره عقيدتي سياسي سازمان صنایع هوافضا نیز با اشاره به عزم مسئولین هوافضا بر جذب 7000 نفری بانوان سازمان صنايع هوافضا در حوزه‌هاي گوناگون و متنوع فرهنگي افزود: با محور سازي تدابير رهبر معظم انقلاب تلاش بر آن داريم تا به تعبير معظم له، خانواده، يعني تنگه احد نظاممان را در مصاف با دشمن جهاني خويش پاسداري و حفظ كنيم.

حجت‌الاسلام صفاران درتبيین اهداف طرح، و خطاب به شركت‌كنندگان، مهمترين كاربرد طرح را فعال‌سازي و ايجاد حوزه مشاركت بانوان براي  تحقق فرامين مقام معظم رهبري، در سطح خانواده ها دانست.

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

سازمان های وزارت دفاع

www.ahoorae.com

آمار بازدید کنندگان به صورت مخفی

امروز82
دیروز142
این هفته574
این ماه2564
مجموع135726

آی پی بازدیدکنندگان : 54.198.147.221
Unknown ? Unknown Fri 21 Jul 2017 17:05